Атанас Илиев не успя да помогне на Асколи срещу Кротоне (ВИДЕО)

Отборът на българина заема пето място във временното класиране на Сария Б

Българският национал Атанас Илиев записа близо половин час игра за Асколи при 2:2 като гост на Пиза в мач от седмия кръг на италианската Серия Б.

Бившият нападател на Ботев Пловдив се появи на терена в 63-ата минута, когато неговият тим изостанавше с 1:2 след два гола на Симоне Канестрели за домакините и пападение на Федерико Диониси за Асколи.

Кротоне остана с човек по-малко на терена в 54-ата минута, когато червеният цвят на картона видя голмайстора Канестрели. Изравнителното попадение за Асколи дойде в четвъртата минута на добавеното време на мача, когато точен бе Софиан Бидауи.

С равенството отборът на Илиев заема пето място във временното класиране на Сария Б с 13 точки от 7 мача, докато Кротоне е едва 16-и със само 4 точки.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)