В ИТАЛИЯ: Верона разпиля Специя на Петко Христов на „Бентегоди“(ВИДЕО)

Българският национал с цял мач, Удине и Самп със зрелищно 3:3 в Генуа

Специя записа пета загуба в седмия кръг на италианската Серия „А“.

Верона разби отбора на Петко Христов с 4:0, а българският национал остана на терена през целия мач, след който ще се присъедини към лагера на представителния ни отбор за световните квалификации с Литва и Северна Ирландия.

Неделният сблъсък започна отлично за домакините и те откриха резултата чрез Джовани Симеоне още в 4-ата минута. Само 11 по-късно Давиде Фараони удвои, а 3 преди паузата Джанлука Капри оформи класиката след асистенция на Симеоне.

След паузата Верона вкара още веднъж, след като Даниел Беса се разписа в 71-ата минута, докато в 81-ата гостите останаха с човек по-малко заради директен червен картон на Симоне Бастони.

След поражението Специя остана с 4 точки, а домакините имат 8 в своя актив. С толкова вече може да се похвали и Удинезе след зрелищно 3:3 в мач с два обрата при визитата на Сампдория.

Сампдория - Удинезе 3:3

Верона - Специя 4:0