Вихрен победи Левски Чепинци със 7:1 в Сандански

Бившият нападател на Левски Димитър Макриев заби хеттрик

Вихрен победи Левски Чепинци със 7:1 в мач от 13-ия кръг на ЮЗ трета лига, игран в Сандански.

Веднага след първия съдийски сигнал на Борислав Цветков футболистите на домакините обсадиха вратата на последния в таблицата. В третата минута главния арбитър отсъди дузпа в полза на Вихрен, която Александър Якимов пропусна.

Пред вратата на гостите вреше и кипеше. В 23-ата минута, Димитър Макриев отблизо огорчи стража на Левски - Цветелин Ставрев, за 1:0. В 29-ата Янислав Тусонджиев  покачи на 2:0 след самостоятелен пробив. Класическото 3:0 направи Димитър Макриев от дузпа сле половин час игра. В 34-ата минута Александър Якимов направи 4:0, а в 37-ата Илиян Джавалеков оползотвори поредната атака на Вихрен за 5:0.

Пет минути след почивката влезлият в игра Георги Кечев се отчете на наставника си Емил Велев за доверието и отбеляза красиво попадение за 6:0. В 55-ата Борислав Колев реализира от дузпа за гостите 6:1. Последното попадение в срещата за отбора на Вихрен бе дело на Димитър Макриев, с което направи хеттрик в мача.