Наполи продължава без грешка в Италия (ВИДЕО)

Виктор Осимен донесе осмия пореден успех за тима

Наполи продължава без грешка от началото на сезона в Серия А. Воденият от Лучано Спалети тим се наложи с 1:0 у дома срещу Торино в мач от осмия кръг и води убедително в класирането с максимален брой точки - 24, с две повече от втория Милан. Торино е 12-и с 8 т.

В 26-ата минута домакините имаха претенции за дузпа. Ситуацията бе разгледана от ВАР, наложи се и съдията Хуан Лука Саки да гледа повторение на ситуацията, след което посочи бялата точка. Лоренцо Инсиние изпълни наказателния удар, но вратарят на Торино Ваня Милинкович-Савич успя да спаси.

Наполи вкара в 57-ата минута. Разписа се Джовани ди Лоренцо, но попадението не бе зачетено след намесата на ВАР заради засада.

Ървинг Лосано отправи много опасен удар в 63-ата минута, но топката срещна десния стълб на вратата на Торино. Давид Оспина се намеси решаващо в 66-ата минута, отразявайки удара на Йосип Брекало.

Единственият гол в срещата падна в 81-ата минута. Елмас комбинира с Виктор Осимен, който успя да обработи много бързо топката и да я прати във вратата на Ваня Милинкович-Савич.