loader

Съдийски назначения за 14-ия кръг във Втора лига

Вижте всички наряди

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви нарядите за 14-ия кръг на Втора лига.

 
22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч.
 
Марек 1915 - ФК Левски Лом 2020
 
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев
 
4-ТИ:    Васил Петров Минев               
 
СН:    Стефан Апостолов Апостолов    
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
 
Спортист 2009 - ПФК Монтана 1921
 
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
 
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков               
 
СН:    Асен Йорданов Николов    
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
 
Септември См - ПФК Марица 1921
 
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Андрей Венков Николов
 
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов               
 
СН:    Антон Янков Терзиев    
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
 
ПФК Лудогорец 1945 II - ПФК Добруджа 1919
 
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев
 
4-ТИ:    Калоян Красимиров Цветков               
 
СН:    Радослав Тодоров Станев    
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
 
Хебър 1918 - ФК Литекс
 
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
 
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен               
 
СН:    Иво Величков Боев    
 
23, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
 
ОФК Янтра 2019 - ЦСКА 1948 II
 
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова
 
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров               
 
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров    
 
23, Окт 2021 г. Събота 17:00 ч.
 
ФК Созопол - ФК Струмска слава 1927
 
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Здравко Веселинов Николов
 
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров               
 
СН:    Христо Тенев Недялков    
 
24, Окт 2021 г. Неделя 16:30 ч.
 
ФК Етър - ПФК Септември Сф
 
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Борислав Николаев Колев
 
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров               
 
СН:    Йосиф Петров Ронков    
 
25, Окт 2021 г. Понеделник 16:00 ч.
 
Миньор - Спартак 1918
 
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
 
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов               
 
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов    
 
26, Окт 2021 г. Вторник 16:00 ч.
 
Ботев Пд II - ПФК Нефтохимик 1962 АД
 
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Деян Любомиров Войков
 
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков               
 
СН:    Стефан Иванов Йорданов    

Още от - "Б" и "В" групи

Вижте на кои футболисти се спря Васил Петров

Вижте какво заяви треньорът на победителите Йордан Юруков

Шефът на ДЮШ на Хебър Спас Спасов не е показал достойно поведение по време на мача между 17-ките на неговия тим и Розова долина

„Виолетовите“ спечелиха с 2:1 и отново са лидери във Втора лига, Добруджа и Созопол не се победиха

Той е преминал и през школата на ЦСКА 1948

Отбори от втория ешалон кръжат около младия халф на скромния тим

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки