Удинезе открадна точката от Аталанта в последните секунди в Бергамо (ВИДЕО)

Бето отбеляза в четвъртата минута на добавеното време за крайното 1:1

Аталанта изпусна победата срещу Удинезе в последните секунди. Двубоят от 9-ия кръг на Серия А завърши наравно 1:1. Руслан Малиновски откри резултата в 58-ата минута. В четвъртата минута на добавеното време на срещата Бето изравни.

Срещата започна с очакван домакински натиск, но първите положения бяха на сметката на Удинезе. Пусето, Стригер Ларсен и Удоджи отправиха удари, който не затрудниха Мусо В 39-ата минута Иличич получи в наказателното поле и отправи силен шут, който срещна гредата. Минута по-късно Силвестри отрази удар на Дзапакоста.

Аталанта стигна до гол в 58-ата минута. Руслан Малиновски отправи мощен удар извън наказателното поле, който влетя в горния десен ъгъл на Удинезе за 1:0.   В четвъртата минута на добавеното време на мача „зебрите” стигнаха до изравнителен гол. Бето се извиси след центриране от корнер и не остави шансове на Мусо.

След днешния мач Аталанта е пети с 15 точки, докато Удинезе е 13-и с 10 точки.