Иван Колев: Липсва ни класа в завършващата фаза

"Няколко пъти гледах ситуацията срещу Вържил - чиста дузпа. Съдията беше близо, но не разбрах защо не отсъди нищо"

Треньорът на Локомотив (София) Иван Колев не скри разочарованието си след поражението с 0:2 от Локо (Пловдив) за Купата на България.

"Разочаровани сме. Вече трети мач губим вторите полувремена, въпреки че имаме превъзходство. Притежанеито на топката беше в наша полза, но в последните 25 метра липсва класа и острота на отбора. Няколко пъти гледах ситуацията срещу Вържил - чиста дузпа. Съдията беше близо, но не разбрах защо не отсъди нищо. Да не забравяме, че четирима титулярни състезатели отсъстваха днес. Доволен съм от момчетата, но им липсваше самочувствие в завършващата фаза. Нямаше това, което се изисква от един отбор, за да завършва успешно атаките си.

Локомотив (Пловдив) е класен състав. Победихме ги в началото на сезона, но знаехме, че са изключително силни. Отбор, който се гради от няколко години. Голът след почивката предупредели крайния изход. Имаше повече желание във футболистите да се представят достойно и да зарадват публиката на собствения ни стадион. Това дава допълнителна сила на отбора. Не можем да очакваме, че нашият отбор ще върви само във възходяща линия. Наясно сме, че нямаме кой знае какъв потенциал като резервни състезатели, които да вдигнат нивото в състава. Трябва да работим много упорито и да се опитаме да преодолеем всяка слабост, която покажем”, сподели Иван Колев.
Вратарят на Локомотив (София) ще пренощува в разградската болница (ВИДЕО)

Александър Любенов бе изнесен на носилка от терена по време на мача с Лудогорец

Дончич: Тренирахме едно, а на мача се получи обратното

Треньорът на Локо (София) се оправда с многото кадрови проблеми

Първо в NS: Балъков фаворит за Локо София

Треньорската рокада все по-вероятна в "Надежда"

Локо София взе бивш таран на Сент Етиен

Маи идва в "Надежда" като свободен агент

Дончич се закани на Левски след отпадането за Купата

Треньорът на Локо (София) се надява тимът му да изненада "сините"

Спартак (Варна) шокира Локо (София) след дузпи и е първият 1/4-финалист за Купата (ВИДЕО)