Септември Сф U19 издържа само едно полувреме срещу Рейджърс (СНИМКИ)

Момчетата на Иван Гешев отстъпиха с 2:4 на връстниците си от шотланoския гранд в младежката Шампионска лига

Тимът на Септември (София) до 19 години загуби с 2:4 от връстниците си от Рейнджърс в младежката Шампионска лига. Срещата се игра на стадион "Славия" в квартал Овча купел. Момчетата на Иван Гешев записаха силно първо полувреме, но след почивката не издържаха на натиска на шотландския тим. В герой на мача се превърна английският нападател на гостите Тони Уестън, който порази на три пъти българската врата.

Мачът започва с опасни удара на Мартин Стойчев, които обаче не намериха вратата Рейнджърс. В десетата минута Уестън можеше да открие резултата, но гредата спаси стража на Септември Ивайло Илиев. След девет минути Уестън изскочи сам срещу Илиев, но българският вратар спаси майсторски.

В 21-ата минута обаче острието  на Рейнджърс откри резултата с добавка. В 25-ата обаче Симеон Александров изравни с прецизен изстрел - 1:1.

Половин час след началото Септември излезе напред в резултата! Стойчев порази вратата на шотландците с глава - 2:1! В последната минута на първото полувреме обаче Коул МакКинън направи 2:2 след поредно центриране в наказателното поле на тима от София.

Още в началото на мторото полувреме капитанът Панайот Пасков бе близо до ново  попадение, но вратарят Джей Хогарт спаси удара му. Буквално в ответната атака Уестън се разписа и Рейнджърс отново поведе. В 71-ата минута централният нападател оформи своя хеттрик след разбъркване пред вратата на Септември.

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

Славия на Бакеро с нов успех (ВИДЕО)

Младок влезе от пейката и вкара 2 на Септември

ОБЗОР: Спартак и Септември изпаднаха във Втора лига (ВИДЕО)

Хебър си уреди минимум бараж за оцеляване

Двама се завръщат в строя на Спартак (Варна)

Херо определи групата за мача със Септември

Септември (София) подписа с таланта Полендаков

Младокът парафира първи професионален договор

Септември (София) очаква още двама нови за старта на подготовката си

Имената им не са ясни все още

Божинов: Все още не съм футболист на Септември

"Смятам, че имам какво още да дам на българския футбол"

Септември (Сф) привлече юноша на Левски

За последно 22-годишният страж беше част от състава на Пирин (Благоевград)

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига