Трябва ли Боби Михайлов да напусне поста президент на БФС?

25 ноември 2021 22:08

Мидтиланд завърза сериозно групата на Лудогорец преди последния кръг (ВИДЕО)

Мидтиланд победи Брага с 3:2. Датският тим по този начин сложи точка на спора с Лудогорец за място в Лигата на конференциите и завърза битката с португалския тим за място в Лига Европа и напролет. Датският отбор е с осем точки, докато мореплавателите са с една повече.

Домакините стартираха отлично двубоя и успяха да поведат още във 2-ата минута, когато Ерик Свиатченко бе на точното място и отбеляза. Постепенно гостите увеличиха оборотите и притиснаха съперника си, но Мидтиланд залагаше на организирането на опасни контраатаки.

Брага успя да възстанови равенството две минути преди края на първото полувреме, когато звездата на тима Рикардо Орта бе точен. Домакините стартираха добре и през втората част и три минути след съдийския сигнал отново излязоха напред в резултата. Густав Исаксон бе на точното място и реализира.

Португалският тим вдигна оборотите в следващите минути и притисна съперника си. Воденият от Карлос Карвалял отбор се настани в половината на гостите и с опасни атаки застрашаваше вратата на Йонас Лосл. Това даде резултат в 85-ата минута, когато Галено реализира красиво и за втори път възстанови равенството. Дълбоко в добавеното време на двубоя домакините стигнаха до победата след попадение на Евандер.