loader

Спортът по телевизията днес

Вижте неделната програма

Спортът с български коментар по телевизията днес, неделя, 28.11.2021 година:

08.20 Сноуборд: Световна купа в Сикрет Гардън, сноуборд крос, отборно, мъже и жени Евроспорт 1

10.00 Северна комбинация: Световна купа в Рука, голяма шанца, мъже Евроспорт 1

11.00 Тенис, Купа Дейвис Нова спорт

11.00 Туристически автомобили: Световна купа на Сочи, първо състезание Евроспорт 2

11.10 Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени Евроспорт 1

11.55 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени Евроспорт 1

12.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2

13.00 Туристически автомобили: Световна купа на Сочи, второ състезание Евроспорт 2

13.20 Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 15 км, мъже Евроспорт 1

14.20 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, мъже Евроспорт 2

14.45 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 2

16.05 Северна комбинация: Световна купа в Рука, 10 км, мъже Евроспорт 1

16.35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, слалом, първи манш, жени Евроспорт 1

17.15 Ски скокове: Световна купа в Рука, голяма шанца, мъже Евроспорт 1

18.00 Тенис, Купа Дейвис    Нова спорт

18.30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 2

18.45 Тото, теглене на тиража    БНТ 1

18.45 Волейбол, "Дея Спорт" - ЦСКА Диема спорт

19.35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, слалом, втори манш, жени Евроспорт 1

20.00 НФЛ, "Ню Инглънд" - "Тенеси" МАХ Спорт 2

21.00 НХЛ, "Минесота" - "Тампа Бей" МАХ Спорт 1

21.05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, мъже Евроспорт 1

22.00 Баскетбол, Полша - Германия Диема спорт 2

22.30 НБА, "ЛА Клипърс" - "Голдън Стейт" Диема спорт 3

22.45 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, втори кръг Евроспорт 1

23.20 НФЛ, "Грийн Бей" - "ЛА Рамс" МАХ Спорт 2

01.00 НХЛ, "НЙ Рейнджърс" - "НЙ Айлендърс" МАХ Спорт 1

01.00 НБА, "Торонто" - "Бостън" Диема спорт 2
 

Актуално

10:00 22/01 Локо Сф - Балтика 0:1
15:00 22/01 Ботев Пд - Зенит 2:2
14:30 22/01 Евертън - Астън Вила 0:1
15:00 22/01 Леванте - Кадис 0:2
16:00 22/01 Дженоа - Удинезе 0:0
16:30 22/01 Борусия М - Унион Берлин 1:2
16:30 22/01 Леверкузен - Аугсбург 5:1
16:30 22/01 Фрайбург - Щутгарт 2:0
16:30 22/01 Гройтер Фюрт - Майнц 2:1
16:30 22/01 Хофенхайм - Борусия Д 2:3
17:00 22/01 Брентфорд - Уулвс 1:1
17:00 22/01 Лийдс - Нюкасъл 0:1
17:00 22/01 Манчестър Юн - Уест Хем 1:0
17:15 22/01 Виляреал - Майорка 3:0
19:00 22/01 Интер - Венеция 2:1
19:30 22/01 Саутхемптън - Манчестър С 1:1
19:30 22/01 Бохум - Кьолн 2:2
19:30 22/01 Севиля - Селта 2:2

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки