Гълъбинов влезе като резерва при загуба на Реджина (ВИДЕО)

Отборът му отстъпи на Лече с 0:2

Българският нападател Андрей Гълъбинов започна като резерва, но през второто полувреме влезе в игра при загубата на неговия Реджина с 0:2 в гостуването на Лече от 16-ия кръг в Серия Б. Това беше четвърто поредно поражение за “амарантите”.

Подобно на предишния мач, така и в този Гълъбинов влезе на терена от пейката. Днес това стана в 60-ата минута, когато той замени ветерана Адриано Монталто. Нападателят опита на три пъти да се разпише, но не успя да го стори. Попаденията за “джалоросите” пък бяха отбелязани от Марио Гарджуло (27’) и Жан Майер (61’).

С тази победа Лече поведе поне временно в класирането с актив от 31 точки. Реджина е на 11-ата позиция с 22 спечелени пункта.

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)