Петко Христов резерва при реми на Специя (ВИДЕО)

Българинът получава и жълт картон при 2:2 срещу Сасуоло

Българският национал Петко Христов се появи в игра за Специя, но неговият отбор не успя да завърши преднината, която имаше срещу Сасуоло и мачът завърши при резултат 2:2. Христов влезе на терена в 76-ата минута при резултат 2:1, но само 3 минути по-късно гостите успяха да изравнят. В края на срещата българинът получи и жълт картон.
Още в 3-ата минута Сасуоло поиска дузпа, но се оказа, че няма нарушение на правилата.
В 16-ата минута Виктор Коваленко от домакините изпрати топката във вратата на Специя, но в крайна сметка попадението не бе зачетено заради засада.
Гостите уцелиха гредата в 32-ата минута, когато Джанлука Скамака стреля, но напречната греда се оказа верен помощник на гостите.
В 35-ата минута все пак гол падна. Аркадиуш Раца подаде към Рей Манай, който я насочи в мрежата за 1:0. Реферите изгледаха подробно ситуацията, тъй като имаше съмнения за засада, но все пак бе зачетен.
Малко след началото на второто полувреме Специя вкара и второ попадение. Нзола подаде към Емануел Гиаси, който стреля точно за 2:0.
В 56-ата минута попадение на Джанлука Скамака не бе зачетено заради засада.
Все пак 10 минути по-късно гостите върнаха едно попадение. Дшакомо Распадори успя да намери отскочилата топката в наказателното поле и намали.
В 79-ата минута Доменико Берарди подаде към Джакомо Распадори, който нанесе страховит удар и изравни – 2:2.