Наполи срази Болоня и отново се размечта за титлата (ВИДЕО)

И двата гола вкара Ървинг Лозано

Наполи спечели с 2:0 гостуването си на Болоня от 22-ия кръг на Серия "А". И двата гола вкара Ървинг Лозано. С успеха южняците събраха 46 точки и остават на трето място във временното класиране, но само на дне от втория Милан и на три от лидера Интер. Болоня е на 13-а позиция с 27 пункта.

В 20-ата минута Лозано получи подаване в наказателното поле от Елиф Елмас и матира вратаря - 0:1.

В края на първата част удар на Фабиан Руис пропусна чудесна възможност. Испанският халф получи топката на границата на наказателното поле и със страхотен удар разтресе гредата.

Две минути след почивката Руис асистира на Лозано, който остана очи в очи с вратаря и го преодоля - 0:2.

В края на мача шанс да се разпише имаше и Виктор Осимен, но нигериецът пропусна.

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)

"Нерадзурите" празнуват Скудетото по странен начин

Мусиала се възхищавал на Меси

"Имитирах го", призна халфът на Байерн Мюнхен

Дъмфрис се надява да поднови договора с Интер

Нидерландецът иска да остане още дълго на "Меаца"

Край на една ера: Легенда на Атлетик Билбао напуска след 15 години

Икер Мунияин обяви решението си в емоционално видео

Килиян Мбапе сменя позицията си в Реал Мадрид

Французинът оставя левия фланг на Винисиус

Лукаку може да остане в Рома, но само с нов наем

Челси обмисля варианта да остави белгиеца за още 12 месеца на "Олимпико"

Скандал с изнасилване разтърси Висшата лига!

Двама футболисти са задържани от полицията

Ман Сити се цели в рекорд на Манчестър Юнайтед в Шампионска лига

В момента "гражданите" са с 23 поредни мача без загуба

Германия откри специален полицейски център за Евро 2024

Той ще служи за контрол върху ситуацията в сферата на безопасността по време на турнира