СЛЕД ГОЛ ОТ ЗАСАДА: Локо Сф загуби първата си контрола в Турция

Руският Балтика стигна незаслужено до победата в 92-та минута

Локомотив София загуби първата си контрола по време на лагера в Турция. „Железничарите” отстъпиха с 0:1 на руския Балтика Калининград. Единственото попадение в мача падна в 92-ата минута, като останаха сериозни съмнения за засада.

В 30-ата минута Мики Орачев направи хубав пробив и отправи удар, който вратарят на руснаците спаси. В края на полувремето стражът се справи и с удар с глава на Кацаров.

Втората част започна с пропуск на Пинсон, а малко след това Рапосо също не успя да се разпише от изгодна позиция.

В 80-ата минута Митков се оказа сам срещу вратаря на Балтика, но не успя да го преодолее.

В добавеното време на мача руснаците стигнаха до победно попадение.