Септември с първи успех в контролите

Тимът от Симитли надигра състава на Пирин (Гоце Делчев)

Втородивизионният Септември (Симитли) победи с 2:0 Пирин (Гоце Делчев) в контролна среща, играна в Гоце Делчев. Това бе първа победа за момчетата на Спас Стоименов, след като досега отборът от Симитли загуби с 1:2 от Левски (Лом) и направи 0:0 със столичния Септември.

Срещата се игра при студено и слънчево време, но и отлично подготвен терен. Головете за победителите вкараха дошлият на проби французин Нелсън още в 1-ата  и Димитър Благов в 82-ата минута. Септември направи много силно първо полувреме, когато футболистите му вкараха гол, удариха греда и на два пъти бранители на Пирин избиха удари от голлинията.

За неврокопчани проверката бе втора от началото на подготовката, след като в събота възпитаниците на Димитър Крушовски завършиха 2:2 с Банско.

ОБЗОР: Отново Леверкузен срещу Рома в полуфиналите на ЛЕ (ВИДЕО)

„Аспирините“ с нов рекорд - 44 мача без загуба след 1:1 в Лондон

Аталанта изхвърли Ливърпул и пренаписа историята си (ВИДЕО)

Салах вкара от дузпа единствения гол в Бергамо

Шчесни и Милик на линия за Каляри

Мойс Кийн аут за мача от Серия А

Фиорентина с една крачка по-близо до Атина (ВИДЕО)

120 минутна драма на "Артемио Франки"

Астън Вила на полуфинал след драма с дузпи (ВИДЕО)