Тами Ейбрахам герой за Рома при победа над Аталанта (WIDEO)

Успехът позволи на „вълците” да изпревари днешния си съперник в класирането

Рома спечели с 1:0 домакинството си на Аталанта от 28-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в срещата вкара Тами Ейбрахам през първото полувреме. Успехът позволи на „вълците” да изпревари днешния си съперник в класирането. Двата тима имат по 47 точки и са съответно пети и шести.

Още в третата минута Манчини можеше да се разпише след центриране от корнер, но вратарят спаси.

В 32-ата Рома поведе. Николо Заниоло намери Ейбрахам, който от няколко метра прати топката в мрежата на Аталанта за 1:0.

Двайсетина минути след това попадение на Заниоло беше отменено заради засада. В 52-ата минута с пропуск се отчете Ремо Фройлер.

В 90-ата минута Мерих Демирал отправи опасен удар с глава, но и той не порази целта. В продължението на мача пък Мартен де Роон от гостите и Хенрих Мхитарян от Рома бяха изгонени.

В друг мач от кръга Удинезе победи с 2:1 Сампдория у дома.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини