Станислав Иванов игра почти цял мач за Чикаго при равенство с Далас (ВИДЕО)

Срещата завърши 0:0, а Шакири се контузи

Станислав Иванов игра 84 минути за Чикаго Файър в домакинството на ФК Далас от петия кръг на сезона в Мейджър Лийг Сокър. Бившият нападател на Левски и съотборниците му не успяха да стигнат до поебдата и мачът завърши 0:0. Чикаго все още няма загуба и с актив от 9 точки заема второ място в Източната конференция.

Лошата новина за състава на Езра Хендриксън е контузията на Джердан Шакири. Голямата звезда на Чикаго се контузи още в средата на първото полувреме и беше заменен от Брайън Гутиерес. Двубоят на “Солджър Фийлд” не предложи много интересни моменти. Съперниците отправиха само по един точен изстрел към двете врати. Домакините бяха малко по-активни след почивката, но не стигнаха до гол.

Станислав Иванов отстъпи мястото си на 18-годишния Хавиер Касас в края, а преди това бившият защитник на ЦСКА - София Борис Секулич бе заменен от ветерана Джонатан Борнстийн.