Челси се издъни пред очите на новия си собственик (ВИДЕО)

"Сините" врътнаха само 2:2 с "вълците"

Уулвърхемптън измъкна точка от гостуването си на Челси с гол в 97-ата минута за 2:2 пред очите на новия собственик на лондончани Тод Боели.

Ромелу Лукаку откри от дузпа в 56-ата минута, а две минути по-късно отново белгиецът бе точен за "сините" от Лондон. Франсиско Тринкао върна един гол за гостите, а в добавеното време на срещата Конър Коуди вкара за 2:2.

Очаквано срещата започна с домакински натиск на Челси. Първата възможност се откри перд Тимо Вернер, но Са се справи с изстрела му.

В 24-ата минута Моутиньо с центриране качи топката на главата на Саис, но изстрелът му не затрудни Едуар Менид. Десет минути след това Тимо Вернер прати топката в мрежата на Са, но попадението му не бе зачетено заради фал в атака.

Две минути след това при разбъркване в наказателното поле Лофтъс-Чийк се разписа, но след дълго разглеждане на ситуацията голът бе отменен заради засада.

В края на първата част гостите можеха да поведат в резултата. Педро Нето преодоля Тиаго Силва и стреля, Менди изби, а след това Дендонкър от отлична позиция стреля над вратата.

В началото на втората част Рийс Джеймс стреля от пряк свободен удар, но покрай вратата.

Челси все пак успя да поведе в 56-ата минута. След съприкосновение между Саис и Лукаку домакините получиха дузпа. Зад топката застана именно Лукаку, който бе точен от бялата точка.

Две минути по-късно Лукаку удвои аванса на "сините", след като бе изведен от Пулишич.

"Вълците" се върнаха в мача в 79-ата минута, когато появилият секунди по-рано на терена Тринкао си освободи пространство за изстрел и не остави шансове на Менди.

В добавеното време на срещата Кай Хавертц стреля на сантиметри покрай десния страничен стълб.

Дълбоко в добавеното време Конър Коуди донесе точката на Уулвс, преодолявайки Менди в 97-ата минута.

Резултати от другите двубои във Висшата лига:

Брентфорд - Саутхемптън 3:0

Бърнли - Астън Вила 1:3

Кристъл Палас - Уотфорд 1:0

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини