Рома не можа да бие 10 от Венеция (ВИДЕО)

46 удара стигнаха само за точка на „вълците“ срещу вече изпадналите гости

Рома остана без победа в пети пореден кръг от италианската Серия А.

В предпоследния 37-ми „вълците“ на Жозе Моуриньо, класирали се преди 10-ина дни за финала на новия турнир Лига на конференциите, стигнаха само до 1:1 у дома срещу Венеция.

Вече изпадналите от елита гости откриха резултата на „Олимпико“ още в първата минута чрез Давид Окереке, но в 32-ата останаха с човек по-малко заради втори жълт картон на Софиан Кийине.

Домакините отправиха общо 46 удара към вратата на Венеция, но стигнаха до изравняването чак в 76-ата минута. Тогава се разписа резервата Елдор Шомуродов.

Столичани обаче трябваше да се задоволят само с точката и остават шести с 60 в своя актив, но след края на кръга могат да са и осми, ако Фиорентина и Атланта спечелят мачовете си.

Венеция пък остана закотвен на дъното с 26 пункта от 37 двубоя и вече мисли за Серия Б.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини