Катастрофа за ЦСКА, падна 0:4 от румънски средняк (ВИДЕО)

"Червените" са в трагично състояние

ЦСКА загуби катастрофално с 0:4 от румънския Сепси в четвъртата си и последна контрола по време на летния си подготвителен лагер в Австрия.

Румънците поведоха още в четвъртата минута. Димитър Евтимов излезе да пресече дълга топка, но кълбото пропадна на крака на Козмин Матей, който се ориентира бързо и с лекота изведе своя тим напред в резултата.

Ситуацията се влоши още повече, след като в осмата минута авансът на Сепси бе удвоен чрез Бранислав Нинай, който се възползва от лошата подредба на "червените" бранители и наказа Евтимов.

След 35 минути игра капитанът на "червените" - Иван Турицов, отправи центриране към Махмутович, който обаче се размина с топката и не последва нищо опасно за Роланд.

В края на първата част Амос Юга допусна грешка при разиграването, което позволи на Сепси да организира скоростна контраатака, завършила с втори гол на Козмин Матей.Пет минути след подновяването на играта влезлият след почивката Марк-Емилио Папазов отправи изстрел, но кълбото прелетя покрай вратата на противника.

Малко след това отново Марк-Емилио Папазов бе на точното място, за да засече центриране на Лазар Туфекджич, но отиграването му не затрудни стража на Сепси, а впоследствие и страничният съдия вдигна флага си за засада.

Въпреки по-добрата игра на "червените", Сепси покачи до 4:0 след прекрасна атака, завършила с гол на Каталин Головца.

Така "армейците" си тръгват от Австрия след три загуби от четири мача, а единствената им победа остава тази с 5:3 над Каметен.