ПАОК тръгна с 23 футболисти за София

Отборът ще пристигне тази вечер с полет от Солун

ПАОК тръгна с група от 23 футболисти за гостуването си на Левски. „Двуглавите орли” пристигат тази вечер в София с полет от Солун.

В четвъртък от 20:00 часа двата тима се изправят един срещу друг в мач от втория предварителен кръг на Лига на конференциите на „Герена”.

Извън разширения състав на Разван Луческу останаха контузените Нелсон Оливейра, Омар ел Кадури и Лефтерис Лирацис. За столицата няма да пътуват още Томас Мург и Диего Бисесвар. В групата попаднаха последните нови попълнение Брендън Томас и Халед Нари.