ОБЗОР: Борис Галчев с победен гол срещу ЦСКА 1948 III (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от старта на сезона в Трета лига

Банско тийм победи с 1:0 ЦСКА 1948 III в мач от първия кръг на Югозападната трета лига.

Единственото попадение бе дело на играещия старши треньор на домакините Борис Галчев.

38-годишният бивш капитан на ЦСКА се разписа от дузпа в 55-ата минута. Наказателният удар беше отсъден за нарушение срещу друг ветеран – Борислав Хазуров.

Веднъж и пред Хазуров се откри шанс, но той пропусна сам срещу вратаря на третия отбор на ЦСКА 1948, воден от треньора Даниел Моралес.

Преди около месец двата отбора играха контрола в Добринище. Тогава ЦСКА 1948 III спечели с 2:1.

В следващия кръг Банско ще гостува на втория отбор на Славия, който вчера загуби с 1:3 гостуването на Чавдар (Етрополе). ЦСКА 1948 III приема Пирин (Гоце Делчев).

РЕЗУЛТАТИ ОТ ПЪРВИТЕ КРЪГОВЕ В ТРЕТА ЛИГА:

ЮГОЗАПАДНА:

ГРУПА А:

Чавдар Етрополе – Славия II           3:1

Банско – ФК ЦСКА 1948 Сф III     1:0

Пирин Гоце Делчев – Сливнишки герой   2:0

Балкан Ботевград – Ботев Ихтиман            2:0

Септември Сф II – Левски Раковски          1:1

Марек Дупница – почива

ГРУПА Б:

Рилски спортист – ЦСКА II 1:1

Гранит Владая – Левски II   2:1

Оборище Панагюрище – Пирин Разлог     2:0

Кюстендил – Вихрен Сандански    1:1

Надежда Доброславци – Костинброд         0:1

Септември Симитли – почива

ЮГОИЗТОЧНА:

Димитровград – Ямбол        0:2

Берое II – Гигант Съединение         1:2

Левски Карлово – Черноморец Бургас       0:2

Асеновец – Саяна Хасково  1:0

Спартак Пловдив – Несебър            2:2

Родопа Смолян – Сокол Марково   2:0

Борислав Първомай – Сливен         3:1

Атлетик Куклен – Карнобат            1:0

Локо Пловдив II – Загорец Нова Загора – по-късно днес

Верея – Розова долина Казанлък    отложен

СЕВЕРОЗАПАДНА:

Етър II – Дреновец   5:0

Левски Левски – Локо Мездра        1:3

Локо ГО – Академик Свищов         1:2

Бдин Видин – Янтра Полски Тръмбеш       3:2

Севлиево – Павликени         1:2

Вихър Славяново – Боруна Царева ливада            4:0

Партизан Червен бряг  – Ювентус Малчика          2:1

Локо Дряново – Ботев Враца II       по-късно днес

ПРОГРАМА ЗА СЕВЕРОИЗТОЧНА:

13 август, събота, 18:00 ч.:

Спартак Варна II – Волов Шумен

Спортист Генерал Тошево – Ботев Нови пазар

Рилци Добрич – Дунав Русе II

Черноморец Балчик – Доростол Силистра

Септември Тервел – Локо Русе

14 август, неделя, 18:00 ч.:

Черно море II – Устрем Дончево

Лудогорец III – Светкавица Търговище

Още от БГ Футбол

Северномакедонският Брегалница Щип се наложи в контрола с 1:0

Антоан Бароан с хеттрик за разгром в Коматево

След 2 късни пропуска нашите направиха 0:0 с Люксембург

Бабакар Дион вкара за 1:0 в Раковски

Хебър и Славия не се победиха в София

Националния ни отбор все още има възможност да е в четвърта урна в жребия

Специалистът си тръгнал заради базата на клуба

Спарингът ще е от 16:00ч на стадион "Царско село"

Десният защитник може да получи три заплати и компенсация

Актуално

21:45 25/09 Уелс - Полша
21:45 25/09 Нидерлалндия - Белгия
21:45 25/09 Дания - Франция
21:45 25/09 Австрия - Хърватия
21:45 25/09 Фарьорски острови - Турция
21:45 25/09 Люксембург - Литва
19:00 25/09 Словакия - Беларус
19:00 25/09 Азербайджан - Казахстан
16:00 25/09 Молдова - Лихтенщайн
16:00 25/09 Андора - Латвия
16:00 24/09 Армения - Украйна 0:5
19:00 24/09 Словения - Норвегия 2:1
19:00 24/09 Сев. Ирландия - Косово 2:1
21:45 24/09 Чехия - Португалия 0:4
21:45 24/09 Испания - Швейцария 1:2
21:45 24/09 Израел - Албания 2:1
21:45 24/09 Шотландия - Ирландия 2:1
21:45 24/09 Сърбия - Швеция 4:1

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки