ОБЗОР: Марсилия громи в дебюта на Игор Тудор (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от първия кръг на Лига 1

Олимпик Марсилия започна победно сезона във френската Лига 1.

В официалния дебют на новия треньор Игор Тудор отборът разби гостуващия Реймс с 4:1 в последния мач от първия кръг на първенството.

Автогол на Уот Файе откри резултата на „Стад Велодром“, а в добавеното време на първата част Нуно Тавареш удвои, за да може резервата Луиш Суарес да оформи класиката в 75-ата минута.

В 84-ата Фоларин Балгун реализира почетното попадение за Реймс, а в 94-ата Суарес сложи точка на спора с втория си гол в мача.

В друга среща, играна по-рано днес, Лориен победи с 1:0 като гост местния си противник Рен.

Автогол на Артур Теате при опит за изчистване на топката в 65-ата минута на срещата осигури крайния успех в полза на "мерлузите".

Серху Гираси можеше да изравни в 79-оата минута, но вратарят Ивон Мвого се отличи с перфектно спасяване.