ОБЗОР: Бетис с обрат в „Ла Лига“(ВИДЕО)

Реал Сосиедад също спечели вкъщи с 2:1

Съперникът на Лудогорец в групите на Лига Европа - Бетис Севиля, постигна петата си победа в Ла Лига, след като направи обрат срещу Жирона за 2:1.

Каталунците поведоха в резултата още в седмата минута чрез Арнау Мартинес.

Новият национал на Испания Борха Иглеасиас успя да изравни от дузпа в 15-ата минута. Малко по-късно треньорът на Жирона Микел бе изгонен от пейката с червен картон.

В 71-вата минута Играесиас донеса пълния успех на тима от Севиля с прецизен удар в десния ъгъл извън наказателното поле. Бетис вече има 15 точки от 6 мача, като разделя второто място в класирането с Реал Мадрид.

В друг мач от първендството Реал Сосиедад се наложи над Еспаньол също с 2:1. Всичките попадения в срещата паднаха в първия половин час. Александър Сьорлот изведе баските напред в резултата, но Еспосито изравни почти веднага за Еспаньол.

Браис Мендес вкара втория гол за Реал Сосиедад, който се оказа и победен. Домакините събраха 10 точки и се изкачиха до осмо място в класирането. Еспаньол остава на незавидната 17-а позиция.

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини