Голово шоу в Ла Лига: Валядолид срази Хетафе като гост (ВИДЕО)

Двата тима си вкараха пет попадения

Валядолид надви Хетафе с 3:2 като гост в страхотен мач от седмия кръг на Ла Лига. Серхио Леон вкара два гола за победителите, а веднъж се разписа Оскар Планьо. За домакините точни бяха Борха Майорал и Дамиан Суарес.

Гостите поведоха в 20-ата минута, след като Серхио Леон вкара от бялата точка. Девет минути по-късно Мауро Арамбари асистира на Борха Майорал, който майсторски изравни. Две минути по-късно домакините направиха пълен обрат след гол на Дамиан Суарес.

В 37-ата минута Валядолид изравни, като за втори път се разписа Леон.

Четири минути след подновяването на играта Оскар Планьо донесе успеха на гостите със страхотен удар от границата на наказателното поле.

Домакините можеше да изравнят в 73-ата минута, но Енес Юнал пропусна от бялата точка.

Двата отбора имат по 7 точки след днешния мач.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)