Несебър разби с 8:0 Берое II и гледа отвисоко на върха на Югоизток (ВИДЕО)

"Делфините" не се затрудниха с младоците от старозагорския тим

В Несебър едноименния тим прегази дубъла на Берое (Стара Загора) с 8:0 и се укрепи на първото място. Двубоят е от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига. С хеттрик за разгрома се отчете Трайо Грозев. Домакините решиха всичко през втората половина на първото полувреме.

Грозев даде тон за голеадата с попадение в 25-ата минута. Скоро Коста Далев удвои. Грозев се разписа за втори път в 35-ата минута.Хидает Хюсеин реализира четвъртия гол, 180 секунди преди почивката. Той опъна мрежата на старозагорци и четвърт час след началото на втората част. Грозев оформи хеттрика си в 67-ата минута. Капитанът Николай Костов и Симеон Баев също бяха точни, съответно в 75-а и 87-ата минута. Още можеха да вкарат несебърци.