От Дортмунд: Искаме да задържим Белингам

Вижте какво разкри спорният директор на Борусия

Спортният директор на Борусия Дортмунд Себастиан Кел бе категоричен, че клубът ще опита да задържи една от младите звезди в състава Джуд Белингам.

„Ще направим всичко възможно да задържим Джуд в Борусия за още един сезон“, заяви Кел, цитиран от Sky Sports.

„Но няма да е лесно, защото Манчестър Сити, Реал Мадрид и Ливърпул се интересуват от подписа му“, добави той по повод бъдещето на 19-годишния английски национал.

Борусия отпадна на осминафиналите в Шампионската лига след поражение с 0:2 от лондонския Челси в реванша, след като бе спечелил първия мач с 1:0.

Отборът от Дортмунд заема второ място във временното класиране в Бундеслигата с 49 точки, колкото има и лидерът Байерн Мюнхен, а в събота гостува на големия си съперник в германския шампионат Шалке 04.