От Байерн готови на компромис заради Хулиан Алварес

Отборът готов да го вземе дори и само под наем

Ръководството на Байерн Мюнхен държи да подсили атаката си с Хулиан Алварес за следващия сезон. Баварците трудно биха склонили Манчестър Сити да им продаде аржентинския нападател, но са готови да го вземат и под наем, твърди Кристиан Фалк.

Баварците със сигурност ще привлекат нов №9 през лятото, като 23-годишният аржентинец на фаворит на шефовете на баварците. На "Алианц Арена" са готови да изкушат нападателя с титулярно място, каквото "гражданите" не можат да му осигурят при наличието на Ерлинг Халанд.

Наскоро Алварес удължи договора си с английския клуб до лятото на 2028 година, а заплатата му беше удвоена. На "Етихад" нямат намерение да се разделят със своя футболист, но от Байерн ще опитат всякакви възможни начини, за да го привлекат през лятото.

Другата опция за нов нападател през баварците е Рандал Коло Муани.

Още от - Германия

"Лалето" има пряко участие в 7 гола от началото на сезона

Двата тима врътнаха реми 2:2

Номинирани са двама испанци, двама италианци и австралиец

Руди Фьолер се свърза с агента на треньора, пише „Билд“

Техническият директор потвърди, че е бил начело на Германия само за един мач

Халфът на Барса се контузи в контролата на Германия с Франция

„Юрген има дългосрочен договор с Ливърпул“, посочи Марк Косицке

Той няма интерес към поста

Рурците могат да подадат ръка на крилото

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки