Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Кой ще стане шампион на Евро 2020?

Кой ще стане шампион на Евро 2020?


Реклама

Facebook

07 февруари 2013 18:14 


Програмата на "Б" група за пролетния полусезон

 

От спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз определиха по дни и часове програмата за мачовете от пролетния дял на „Б” група.

Първенството започва на 2-ри март, събота, когато ще се изиграят мачовете от 14-ия кръг. Сезонът ще приключи на 25-ти май, събота.





ХIV кръг – 15.30 часа

02.03 /събота/

Нефтохимик

-

Видима Рак/Сев/

 

 

 

Сливен

-

Банско

 

 

 

Шумен

-

Спартак /Вн/

 

 

 

Септември

-

Раковски/Рак/

 

 

 

Любимец. 

-

Светкавица

 

 

 

Пирин /Рз/

-

Калиакра

 

 

 

Чавдар Етр

-

Спартак /Пл/

 

 

 

05.03 /вторник/

  ШЛ – 1/8 финали реванш

06.03 /сряда/

  ШЛ – 1/8 финали реванш

07.03 /четвърт./

  Лига Европа – 1/8 финали 1 среща

 

ХV кръг – 15.30 часа

 

09.03/събота/

Банско

-

Видима Рак/Сев/

 

 

10.03 /неделя/

Чавдар Етр

-

Нефтохимик

 

 

 

Спартак /Пл/

-

Пирин /Рз/

 

 

 

Калиакра

-

Любимец. 

 

 

 

Светкавица

-

Септември

 

 

 

Раковски/Рак/

-

Шумен

 

 

 

Спартак /Вн/

-

Сливен

 

 

 

13.03 /сряда/      Купа „България” 1/4 финали ( І- ви срещи)

 

12.03 /вторник/                ШЛ – 1/8 финали реванш

13.03 /сряда/      ШЛ – 1/8 финали реванш

14.03 /четвърт./               Лига Европа – 1/8 финали реванши

 

ХVІ кръг- 15.30 часа

17.03 /неделя/

Нефтохимик

-

Банско

 

 

 

Видима Рак/Сев/

-

Спартак /Вн/

 

 

 

Сливен

-

Раковски/Рак/

 

 

 

Шумен

-

Светкавица

 

 

 

Септември

-

Калиакра

 

 

 

Любимец. 

-

Спартак /Пл/

 

 

 

Пирин /Рз/

-

Чавдар Етр

 

 

 

22.03 /петък./

България – Малта /квалификация СП/

26.03 /вторник./

Дания – България /квалификация  СП /

 

ХVІІ кръг – 17.00 часа

31.03 /неделя/

Пирин /Рз/

-

Нефтохимик

 

 

 

Чавдар Етр

-

Любимец. 

 

 

 

Спартак /Пл/

-

Септември

 

 

 

Калиакра

-

Шумен

 

 

 

Светкавица

-

Сливен

 

 

 

Раковски/Рак/

-

Видима Рак/Сев/

 

 

 

Спартак /Вн/

-

Банско

 

 

 

м. Април

 

03.04 /сряда/      Купа „България” 1/4 финали (срещи реванш)

 

02.04 /вторник/

ШЛ – 1/4 финали

03.04 /сряда/

ШЛ – 1/4 финали

04.04 /четвърт./

Лига Европа – 1/4 финали

 

ХVІІІ кръг – 17.00 часа

07.04 /неделя/

Нефтохимик

-

Спартак /Вн/

 

 

 

Банско

-

Раковски/Рак/

 

 

 

Видима Рак/Сев/

-

Светкавица

 

 

 

Сливен

-

Калиакра

 

 

 

Шумен

-

Спартак /Пл/

 

 

 

Септември

-

Чавдар Етр

 

 

 

Любимец. 

-

Пирин /Рз/

 

 

 

09.04 /вторник/

  ШЛ – 1/4 финали

10.04 /сряда/

  ШЛ – 1/4 финали

11.04 /четвърт./

  Лига Европа – 1/4 финали

 

ХIХ кръг – 17.00 часа

14.04 /неделя/

Любимец. 

-

Нефтохимик

 

 

 

Пирин /Рз/

-

Септември

 

 

 

Чавдар Етр

-

Шумен

 

 

 

Спартак /Пл/

-

Сливен

 

 

 

Калиакра

-

Видима Рак/Сев/

 

 

 

Светкавица

-

Банско

 

 

 

Раковски/Рак/

-

Спартак /Вн/

 

 

 

ХХ кръг – 17.00 часа

21.04 /неделя/

Нефтохимик

-

Раковски/Рак/

 

 

 

Спартак /Вн/

-

Светкавица

 

 

 

Банско

-

Калиакра

 

 

 

Видима Рак/Сев/

-

Спартак /Пл/

 

 

 

Сливен

-

Чавдар Етр

 

 

 

Шумен

-

Пирин /Рз/

 

 

 

Септември

-

Любимец. 

 

 

 

23.04 /вторник/

  ШЛ – 1/2 финали

24.04 /сряда/

  ШЛ – 1/2 финали

25.04 /четвърт./

  Лига Европа – 1/2 финали

 

ХХІ кръг – 17.00 часа

28.04 /неделя/

Септември

-

Нефтохимик

 

 

 

Любимец

-

Шумен

 

 

 

Пирин /Рз/

-

Сливен

 

 

 

Чавдар Етр

-

Видима Рак/Сев/

 

 

 

Спартак /Пл/

-

Банско

 

 

 

Калиакра

-

Спартак /Вн/

 

 

 

Светкавица

-

Раковски/Рак/

 

 

 

30.04 /вторник/

  ШЛ – 1/2 финали

01.05 /сряда/

  ШЛ – 1/2 финали

02.05 /четвърт./

  Лига Европа – 1/2 финали

 

м. Май

ХХІІ кръг - 18.00 часа

04.05 /събота/

Нефтохимик

-

Светкавица

 

 

 

Раковски/Рак/

-

Калиакра

 

 

 

Спартак /Вн/

-

Спартак /Пл/

 

 

 

Банско

-

Чавдар Етр

 

 

 

Видима Рак/Сев/

-

Пирин /Рз/

 

 

 

Сливен

-

Любимец. 

 

 

 

Шумен

-

Септември

 

 

 

XХІІІ кръг – 18.00 часа

08.05 /сряда/

Шумен

-

Нефтохимик

 

 

 

Септември

-

Сливен

 

 

 

Любимец

-

Видима Рак/Сев/

 

 

 

Пирин /Рз/

-

Банско

 

 

 

Чавдар Етр

-

Спартак /Вн/

 

 

 

Спартак /Пл/

-

Раковски/Рак/

 

 

 

Калиакра

-

Светкавица

 

 

 

XХІV кръг – 18.00 часа

12.05 /неделя/

Нефтохимик

-

Калиакра

 

 

 

Светкавица

-

Спартак /Пл/

 

 

 

Раковски/Рак/

-

Чавдар Етр

 

 

 

Спартак /Вн/

-

Пирин /Рз/

 

 

 

Банско

-

Любимец. 

 

 

 

Видима Рак/Сев/

-

Септември

 

 

 

Сливен

-

Шумен

 

 

 

15.05 /сряда./    Лига Европа – финал

 

15.05 /сряда/      Купа „България”  Финал

 

XХV кръг – 18.00 часа

19.05 /неделя/

Сливен

-

Нефтохимик

 

 

 

Шумен

-

Видима Рак/Сев/

 

 

 

Септември

-

Банско

 

 

 

Любимец

-

Спартак /Вн/

 

 

 

Пирин /Рз/

-

Раковски/Рак/

 

 

 

Чавдар Етр

-

Светкавица

 

 

 

Спартак /Пл/

-

Калиакра

 

 

 

XХVI кръг – 18.00 часа

25.05 /събота/

Нефтохимик

-

Спартак /Пл/

 

 

 

Калиакра

-

Чавдар Етр

 

 

 

Светкавица

-

Пирин /Рз/

 

 

 

Раковски/Рак/

-

Любимец. 

 

 

 

Спартак /Вн/

-

Септември

 

 

 

Банско

-

Шумен

 

 

 

Видима Рак/Сев/

-

Сливен

 

 

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

 

Още от - "Б" и "В" групи

Още от - "Б" и "В" групи

Актуално

13:00 17/06 Волейбол: България - Русия 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)
16:00 17/06 Украйна – Северна Македония 2:1
19:00 17/06 Дания – Белгия 1:2
22:00 17/06 Нидерландия – Австрия 2:0

Реклама

Видео

Локомотив (Сф) - Лудогорец II 3:1 Литекс - Янтра 1:0 Нефтохимик - Спортист Своге 2:4
Локомотив (Сф) - Лудогорец II 3:1
Литекс - Янтра 1:0
Нефтохимик - Спортист Своге 2:4

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

ШОК: Обвиниха в домашно насилие ас на Лудогорец Прекъсват Дания - Белгия заради Ериксен Погба: Рюдигер леко ме гризна, не искам да го наказват
ШОК: Обвиниха в домашно насилие ас на Лудогорец
Прекъсват Дания - Белгия заради Ериксен
Погба: Рюдигер леко ме гризна, не искам да го наказват

Реклама

Фото Галерия

Левски: 107 години любов! Вчера, днес и завинаги... ЦСКА грабна Купата на България след 1:0 срещу Арда! Порой, военни димки, заря и много голове за Локо (Сф)!
Левски: 107 години любов! Вчера, днес и завинаги...
ЦСКА грабна Купата на България след 1:0 срещу Арда!
Порой, военни димки, заря и много голове за Локо (Сф)!

Реклама

Автоновини

Танак поведе след първия ден на Рали Сардиния Юбилейното "Рали Сливен" - 11 етапа, 170 километра и 45 години история Старт на националния шампионат по рали-спринт в Дряново (СНИМКИ)
Танак поведе след първия ден на Рали Сардиния
Юбилейното "Рали Сливен" - 11 етапа, 170 километра и 45 години история
Старт на националния шампионат по рали-спринт в Дряново (СНИМКИ)