Maртин Кушев с гол за Амкар при 3:1 срещу Химки

Българският нападател на Амкар (Перм) Мартин Кушев отбеляза първото попадение за своя тим при победата с 3:1 над Химки в мач от последния 30-ти кръг на руското първенство. Кушев се разписа в 13-ата минута на мача и по този начин оформи сметката си на 9 попадения за сезона. Другите две попадения реализираха Новакович в 29-ата и Фанасиев в 90-ата минута. Почетното попадение за Химки отбеляза Тривунович в 87-ата минута на двубоя. Другите двама българи в състава на Амкар Захари Сираков и Георги Пеев останаха цял мач на терена и се представиха на обичайното си високо ниво. След този мач Амкар завърши на 4-та позиция в класирането с 51 точки и си осигури участие в турнира за Купата на УЕФА.

Българският нападател на Амкар (Перм) Мартин Кушев отбеляза първото попадение за своя тим при победата с 3:1 над Химки в мач от последния 30-ти кръг на руското първенство. Кушев се разписа в 13-ата минута на мача и по този начин оформи сметката си на 9 попадения за сезона.  Другите две попадения реализираха Новакович в 29-ата и Фанасиев в 90-ата минута. Почетното попадение за Химки отбеляза Тривунович в 87-ата минута на двубоя. Другите двама българи в състава на Амкар Захари Сираков и Георги Пеев останаха цял мач на терена и се представиха на обичайното си високо ниво. След този мач Амкар завърши на 4-та позиция в класирането с 51 точки и си осигури участие в турнира за Купата на УЕФА.
ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)