Валядолид разби с 3:0 Виляреал на собствения му "Ел Мадригал"

Виляреал бе буквално разбит от гостуващия Валядолид в мач от 12-тия кръг на испанската Лига "BBVA". Срещата започна много равностойно,но гостите вкараха бърз гол, след като в 24-ата минута Педро Леон намери Сесма и последният откри резултата в полза на Валядолид.

Виляреал бе буквално разбит от гостуващия Валядолид в мач от 12-тия кръг на испанската Лига "

BBVA". Срещата започна много равностойно,но гостите вкараха бърз гол, след като в 24-ата минута Педро Леон намери Сесма и последният откри резултата в полза на Валядолид. В следващите минути футболистите на Мануел Пелегрини се опитаха да променят нещата в тяхна полза, но без особен успех, като пропуски направиха Гилермо Франко и италианецът Джузепе Роси. Брилянтният до този момент Сесма вкара втория си гол в мача и удвои резултата в полза на Валядолид в 43-ата минута след асистенциа на Алваро Рубио, а само две минути по-късно Прието довърши клетите домакини и направи резултата класически - 3:0. През второто полувреме домакините не успяха да вкарат попадения и показаха разочароваща игра и резултатът си остана същия.