Висша лига по волейбол /мъже/ - резултати, класиране и програма

Отборът на Казанлък (Казанлък) допусна първа загуба в собствената си зала „Арсенал” в мач от програмата на Висшата лига по волейбол на България при мъжете, при това от новия тим на АВИА-Миньор (Перник), който все нямаше победа. Славия не остави никакви шансове на Калиакра (Каварна). В своята зала – „Панайот Пондалов” в София „белите” победиха гостите си от морския град само за 67 минути игра с 3:0 гейма (25:15, 25:22, 25:17).

Отборът на Казанлък (Казанлък) допусна първа загуба в собствената си зала „Арсенал” в мач от програмата на Висшата лига по волейбол на България при мъжете, при това от новия тим на АВИА-Миньор (Перник), който все нямаше победа.
Славия не остави никакви шансове на Калиакра (Каварна). В своята зала – „Панайот Пондалов” в София „белите” победиха гостите си от морския град само за  67 минути игра с 3:0 гейма (25:15, 25:22, 25:17).

Така  Славия запази първата си позиция, но вече с преднина от 4 точки пред втория – отборът на Калиакра. Третият Дунав (Русе) също ще се опита да задмине каварненци след гостуването си на КВК Габрово (Габрово) днес. Тимът от Габрово обаче също има за какво да се бори. Евентуална тяхна победа би им позволила да изместят АВИА-Миньор от петото място.