ЦСКА победи с 3:1 Локомотив (Мз) в Дублиращата група

ЦСКА победи с 3:1 Локомотив (Мездра) в среща от 15-ия кръг на Дублиращата група, която се игра на базата в Панчарево.

"Червените" поведоха с гол на Гардар Гунлагсон в 23-ата минута от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу него. Тимът от Мездра успя да изравни в 40-ата минута, когато Стоилов реализира на празна врата след пас на Фаусто.

Радостта на гостите обаче трая само една минута. В ответната атака ЦСКА отново поведе в резултата, след като Гунлаугсон върна топката към Чипев, който от около 10-ина метра простреля Георгиев за 2:1.

В 54-та минута "армейците" получиха нова дузпа, при която Романов спря топката с ръце и получи червен картон. За учудване на всички защитникът Бранеков се нагърби с отговорността да изпълни 11-метровия наказателен удар, но пропусна.

В 73-та минута бе оформен крайният резултат. Тогава Тошев се възползва от пас на Златинов и матира Георгиев - 3:1.
Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група