Пирин надигра Локо Сф в Благоевград

Влади Златинов вкара единственото попадение в контролата

Локомотив (София) загуби с 0:1 от Пирин (Благоевград) своята трета контролна среща от предсезонната подготовка.

Началото на спаринга, който се игра на стадион „Христо Ботев“, бе отложено с 45 минути заради горещото време в Благоевград, а единственото попадение в мача бе дело на Влади Златинов.

Голмайсторът на „орлетата“ за предния сезон, подновил наскоро своя договор с клуба, бе точен в 70-ата минута на спаринга.

Домакините играха стегнато и дисциплинирано през целия мач, като заслужено се поздравиха с добър резултат за самочувствие.

Новото им попълнение Иван Вълчанов бе титуляр на върха на атаката, а през втората част за Пирин в игра се появи друг играч, дошъл през това лято - конгоанският халф Глори Антони, превърнал се в асистент на единствения гол.

В края на мача локомотивци нанесоха няколко последователни удара от близка дистанция, но не успяха да поразят целта и трябваше да се примирят със загубата.

Следващата контрола за Пирин отново е в Благоевград, идната сряда, срещу ЦСКА 1948.