Илиан Илиев: Можехме да си решим мача през първото полувреме

"Доста напрежение имаше за един обикновен мач", заяви треньорът на Черно море

Наставникът на Черно море Илиан Илиев посочи какво е харесал и какво - не, в играта на тима си при победата с 1:0 над Царско село от 24-ия кръг на efbet Лига.

"Имахме доста напрежение за един обикновен мач за първенство. Не започнахме добре през първите 15-20 минути. Трябва обаче да отчетем това, че Царско село имат двама-трима класни футболисти в средата на терена, като ни създаваха и трудности. В съблекалнята казах на момчетата да има повече мачове с характер и себераздаване. Така взехме трите точки днес.

Притежанието на топката обаче беше в полза на Царско село. Въпреки това, стояхме добре в защита, а в атака създадохме 4 чисти положения, с които можехме да си решим мача още през първото полувреме", заяви Илиев след мача.