Панайотов: Моят пропуск от дузпата обърна мача

Халфът на Черно море се извини на своите съотборници

Халфът на Черно море Васил Панайотов се извини на своите съотборници, е пропусна дузпа срещу ЦСКА, което попречи на тима му да спечели. Двубоят на "Тича" завърши 1:1, след като гостите изравниха в 88-ата минута. Преди това "моряците" играха с човек по-малко от 62-ата минута, а в 48-ата минута при резултат 1:0, Панайотов пропусна от бялата точка.

"Първо играхме добре, отговорихме на агресията на ЦСКА. Можеше и с 10 човека да бием. Моят пропуск от дузпата обърна мача. Това е футболът. Аз изпуснах, а след това червен картон. Искахме да задържим резултата, но не успяхме. Съжалявам, че подведох моя отбор. Всички играхме добре и заслужавахме трите точки, но взехме само една.

Дузпата обърна мача. Ако я вкарам мачът става друг, но изпуснах, а минута след това червен картони. накрая не успяхме да задържим резултата. Нашият отбор има големи качества. Две години почти сме заедно и се познаваме добре. Време е да намерим нашето постоянство и да покажем, че всеки мач трябва да играем така, даже и по-добре.

Не само аз, но и останалите в съблекалнята имат претенции да сме напред в класирането", сподели Панайотов, който отказа да коментира ситуацията в бившия му тим Левски.

Не мога да коментирам Левски. Мога да коментирам Черно море, тук получавам подкрепа. Именно затова се надявам още в следващата среща да се реванширам и да вземем трите точка", допълни Панайотов.

ЕУФОРИЯ НА "ТИЧА": Мощен Черно море преби Левски с 3:1 (ВИДЕО)