НАЙ-ПОСЛЕ: Нефтохимик взе първа победа за сезона

Бургазлии стигнаха до успеха над Септември (Симитли) в 92-ата минута

Бургаският Нефтохимик успя постигна първа победа през настоящия сезон. "Шейховете" се наложиха с 2:1 над Септември в Симитли в мач от 14-ия кръг на Втора лига.

Даниел Иванов в 71-ата минута и Симеон Вешев във втората минута на добавеното време донесоха победата на гостите от Бургас. Боби Хазуров в 94-та минута направи резултата по-почтен за за Септември.

През първото полувреме не се стигна до гол. Дани Иванов даде аванс на Нефтохимик и срещата изглеждаше, че ще завърши 0:1. В добавеното време двата отбора си размениха по един гол, за да направят завършека на двубоя много атрактивен.

С този успех Нефтохимик се изкачи на предпоследното 15-о място със 7 точки от 12 мача. Септември е на седма позиция с 16 точки от 11 мача.