В ИТАЛИЯ: Антов дебютира при загуба на Болоня, Милан се издъни лошо на "Сан Сиро"(ВИДЕО)

Рома от своя страна стигна до труден успех над Фиорентина в края

Българският национал Валентин Антов най-после направи дебюта си за Болоня в Серия "А", но за негово съжаление това стана при загубата, при визитата на Каляри с 0:1.

Заради кадровите проблеми на тима си Синиша Михайлович даде шанс на българина и той остана на терена до 75-ата минута, а след това бе заменен от Гари Медел. Ругани вкара единственото попадение в мача за домакините, което падна в 19-ата минута, а след мача сардинци са 17-и с 21 точки. Отборът на българина пък е 12-и с 28 точки.

Междувременно пък Милан се изложи на своя "Сан Сиро" и едва се добра до реми 1:1 в края срещу Удинезе, като гостите стигнаха първи до попадение в мача и то бе дело на Бекао, който вкара в 68-ата минута. "Росонерите" изравниха в 97-ата чрез Кеси и са 2-и с 53 точки след този мач, а пък "зебрите" са 11-и с 29 точки.

В друг мач от 25-ия кръг Аталанта разби с 5:1 слабака Кротоне на свой терен и след успеха си е 4-и с 49 точки, а пък гостите са последни с 12 точки.

Госенс откри за бергамаските в 12-ата минута, но Сими изравни в 23-ата. След почивката домакините притиснаха здраво противника си и стигнаха до разгрома след голове на Паломино, Муриел, Иличич и Миранчук съответно в 48-ата, 50-ата, 58-ата и 85-ата минути.

Рома пък стигна до важна победа с 2:1 при визитата си на "Артемио Франки" на Фиорентина с гол в края. Спинацола откри за гостите в 49-ата минута, но същият си вкара автогол в 60-ата и резултатът бе изравнен.

С попадение в 90-ата минута Диавара донесе успеха на столичани и след този мач те са 5-и с 47 точки, а пък "виолетовите" са 14-и с 25 пункта.

Както вече писахме по-рано Сасуоло и Наполи врътнаха инфарктно 3:3, а Дженоа и Сампдория врътнаха 1:1 в дербито на Генуа. В друг мач от кръга Верона стигна до класически успех с 3:0 при визитата си на Беневенто.

Милан - Удинезе 0:1

Фиорентина - Рома 1:2

Аталанта - Кротоне 5:1

Мениджърът на Уест Хям: Трябваше да поведем с два или три гола