ДРАМА: Спeция с обрат в добавеното време, Гълъбинов игра (ВИДЕО)

Българският нападател се появи като резерва при резултат 1:2, отборът му спечели с 3:2

Българският нападател Андрей Гълъбинов се появи като резерва в 84-ата минута, а в добавеното време неговият Специя постигна драматична домакинска победа с 3:2 над Кротоне в първия мач от 30-ия кръг на италианската Серия „А“.

Гостите поведоха в 40-ата минута след изумително воле на Кофи Джиджи с гръб към вратата. В 63-ата Даниеле Верде възстанови равенството. То се запази до 78-ата минута, когато Николо Дзанелато пусна пас към Сими, който от удобна позиция вкара осмия си гол от началото на март насам.

В 89-ата Мартин Ерлич намери с подаването си непокрития капитан на домакините Джулио Маджоре, който изравни резултата. В добавеното време Ардиан Исмайли стреля с глава, топката се отби в напречната греда и попадна в Ерлич, който беше безпогрешен за пълния обрат в двубоя.

Така Специя вече има 32 точки и зае 14-ата позиция в класирането, докато Кротоне е на дъното с 15 в своя актив.