ШОК ЗА МИЛАН! Младежки национал ги обърна за шест минути и топ 4 вече е под въпрос (ВИДЕО)

Чалханоглу даде аванс на "росонерите", но Распадори матира домакините

Отборите на Милан и Сасуоло завършиха при резултат 1:2 на "Джузепе Меаца" в първия мач от днешната програма на междинния 32-и кръг в Серия "А".

В петата минута Чалханоолу стреля по земя, но не затрудни Андреа Консили. В 11-ата Далот също опита удар по земя, но и той не преодоля вратаря. В 13-ата Бога шутира от добра позиция, но Джанлуиджи Донарума отрази неговия изстрел. В 26-ата Далот намери Леао в наказателното поле, но Кириакопулос блокира удара на нападателя.

В 30-ата Чалханоолу получи топката на границата на наказателното поле и с отличен техничен удар я прави в далечния горен ъгъл на вратата за 1:0. В 43-ата Берарди стреля отблизо, но Далот успя да блокира удара му.В 52-ата минута Дефрел отправи шут, който попадна в ръцете на Донарума. Малко след това Джанмарко Ферари стреля неточно с глава след центриране от корнер. В 55-ата Алексис Салемакерс нанесе опасен удар, който беше избит от Консили. В 61-ата Чалханоолу опита отново да се разпише, но този път вратарят не позволи това да стане.

В 66-ата резервата Хамед Траоре получи възможност за стреля, но прати топката покрай вратата. При следващата атака на домакините Леао намери Салемакерс на добра позиция, но Педро Обианг попречи на белгиеца да шутира. Последваха пропуски на Далот и Леао. В 70-ата удар на Франк Кесие беше блокиран, а претенциите му за дузпа - подминати. В 77-ата Жереми Толян опита изстрел, който претърпя рикошет, а Распадори отклони топката за 1:1. Шест минути по-късно нападателят отново порази противниковата врата, този път с шут по земя, при който топката първо се удари в страничната греда, а след това се оплете в мрежата. Секунди по-късно Лукаш Хараслин имаше отличен шанс да увеличи преднината на гостите, но не успя да го направи.