От ПСЖ: Загубихме битката, но войната продължава

Неймар и Маркиньос вярват, че могат да отстранят Манчестър Сити, въпреки загубата с 1:2

Нападателят на ПСЖ Неймар публикува надъхващ пост в своя профил в социалната мрежа "Instagram", след като отборът му отстъпи в първия мач от полуфинала в Шампионската лига срещу Манчестър Сити (1:2).

"Загубихме битката, но войната продължава. Вярвам в отбора си и че можем да се представим по-добре!“

Капитанът на „принцовете“ Маркиньос пък бе доста разочарован от загубата, но също не смята да развява бялото знаме.

"През второто полувреме се прибрахме твърде назад и не успявахме да изнесем топката в предни позиции. Трябва да играем на ниво и в двете полувремена в реванша. Остават още 90 минути. Трябва да анализираме този мач и да разберем защо страдахме. И в други срещи сме имали проблеми, но сме се справяли по-добре. Получихме глупави голове. Това са малки детайли, но точно те имат значение. Трябва да отидем там с правилната нагласа и да изиграем възможно най-добрия мач. Ако не вярваме, няма нужда да пътуваме до Англия. Трябва да бъдем като войни, за да продължим. Близо сме до целта, но не трябва да се съмняваме в себе си и трябва да подобрим слабите си места. Имаме всичко необходимо, за да обърнем нещата в своя полза", заяви Маркиньос.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)