Възстановяване, двустранна игра и рожден ден в Черно море

Срещата се игра в две полувремена по 30 минути и завърши 0:0

Отборът на Черно море проведе първа тренировка за седмицата. Футболистите бяха разделени на две групи. Титулярите от мача с Локомотив Пловдив проведоха възстановително занимание на стадион “Тича”, а останалите играчи направиха двустранна игра на стадион “Младост” срещу таланти от школата на варненци, родени 2001 и 2002 година.

Срещата се игра в две полувремена по 30 минути и завърши 0:0. Въпреки резултата, двата отбора създадоха доста положения пред двете врати, но добрите намеси на вратарите и на два пъти гредите попречиха да бъде отбелязан гол.

В единия отбор бяха Иван Дичевски, Димитриос Хантакиас, Даниел Стоянов, Златин Станков, Мартин Дичев, Емил Янчев, Лъчезар Йорданов, Радослав Златев, Жордао Кардозо, Илиан Илиев и Жоржиньо. В другия тим играха Йордан Радев, Роберт, Мартин Костадинов, Мердин Адем, Йонуц Няго, Петър Вуцов, Велислав Василев, Иван Иванов, Дани Кики, Денислав Ангелов (Павел Георгиев, Тугай Неджет).

В ролята на главен рефер на срещата бе треньорът на юношите старша възраст Мартин Христов.

След заниманието с голяма торта и безалкохолни почерпи вратарят Иван Дюлгеров, който празнува рожден ден. Стражът на варненския тим навършва 20 години днес.
Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона