ОБЗОР: Дани Младенов върна ЦСКА 1948 на върха във Втора лига

Монтана се справи с Хебър, Локо Сф удари Ботев, вижте всички резултати и класирането

Отборът на ЦСКА 1948 отново е лидер във временното класиране на Втора лига.

Това стана факт, след като „червените“ спечелиха визитата си на Спартак (Варна) от 20-ия кръг с минималното 1:0.

Единственото попадение на стадиона в Балчик отбеляза зимното попълнение на тима Даниел Младенов.

Бившият футболист на Етър, който откри головата си сметка за своя нов клуб при впечатляващия успех със 7:1 над Спартак (Плевен) в понеделник, беше точен още в 17-ата минута на мача, когато засече центриране на Дени Александров.

Минута преди края на редовното време пък капитанът на отбора Андон Гущеров пропусна дузпата, но въпреки това ЦСКА 1948 спечели. Така тимът събра 49 точки, колкото има и вторият Септември (София), но с по-лоша голова разлика.

Локомотив (София) също записа успех, надделявайки като домакин над Ботев (Гълъбово) с 2:0 след две попадения за 10 минути, дело на Шоко (60) и Светослав Диков (70), докато Кариана (Ерден) обърна Локомотив (Горна Оряховица) като гост до 2:1.

В последния мач за деня пък третият в таблицата Монтана победи новака Хебър, също с 2:1.

По традиция Novsport.com проследи в реално време резултатите от всички двубои.