ОБЗОР: "Червено-черната" машина продължава да мачка, мина и през Литекс

Кариана вкара четири на Нефтохимик и продължава да диша във врата на Локо (Сф), вижте резултатите от днешните мачове във Втора лига

Локомотив София продължава наказателната си акция във Втора лига. Тимът на Иван Колев надви с 2:0 Литекс на стадиона в "Надежда" и е лидер без загуба от началото на сезона. Илиян Стефанов и Светослав Диков се разписаха за успеха на домакините. Тимът от Ловеч пък завърши мача а с човек по-малко, след като Иван Митрев бе изгонен в добавеното време на сблъсъка.

"Железничарите" напълно заслужено стигнаха до успеха, след като бяха господари на терена през всичките 90 минути и можеха да отбележат още попадения.

Локомотив поведе при първата опасна ситуация. Александър Александров влезе в наказателното поле, но Мартин Сандов успя да го блокира. Гостите обаче не успяха да изчистят топката и тя се озова в Николов, а той намери непокрития Илиян Стефанов, който с хубав удар с десния крак прати топката в долния ляв ъгъл на вратаря Станислав Нистеров.

Три минути преди края на първата част Локомотив удари за втори път. Александров изведе Стефанов отляво в наказателното поле. Голмайсторът за домакините намери на далечната греда Светослав Диков, който на празна врата не сбърка и заби топката във вратата на Литекс.

В 57-ата минута Диков сам отбеляза трето попадение. То обаче бе отменено заради засада на Диков в момента на подаването към него.

В следващия кръг футболистите на Иван Колев гостуват на изненадата до момента във Втора лига - Кариана, докато ловчанлии приемат Миньор Перник.

Днес тимът от село Ерден спечели с 4:0 гостуването си на Нефтохимик и продължава да диша във врата на Локомотив (Сф). Кариана изостава на само три точки от "червено-черните".

Емануил Личев даде аванс на гостите в началото, а скоро след това Николай Дичев направи 2:0. Веднага след почивката Евгени Игнатов покачи резултата, а в 59-ата минута Владислав Цеков - Каската вкара поредния гол в мрежата на "шейховете".

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона