Aрда излъга Етър с 1:0 и продължава към 1/4-финалите

Единственото попадение отбеляза Иван Тилев

Арда победи с 1:0 Етър в сблъсъка помежду им от 1/8-финалите за Купата на България.

Гостите поведоха в 33-та минута, след като Иван Тилев се възползва от грешка на Анатоли Господинов и даде аванса на кърджалии, който се оказа достатъчен и за победата.

Иначе в 47-ата минута Преслав Боруков направи сериозен пропуск след подаване на Кольо Станев и пропусна да изравни резултата.

Малко след това Арда направи бърза контраатака, при която Господинов не излезе добре, но прехвърлящият удар на Иван Коконов не влезе във вратата на търновци.

В 72-ата минута резервата Симеон Мечев от удобна позиция стреля, но твърде слабо, за да затрудни Иван Караджов. Toва беше и последното по-интересно положение в отбора.

Етър - Арда 0:1

0:1 Иван Тилев 33

Етър:
Господинов, Алдаир, Кацаров, Филипов, Кордоба, Алкан, Станев, Кнежевич, Фемия, Ангелов, Иванов

Арда: Караджов, Стоев, Желев, Тилев, Георгиев, Таравел, Лозев, Коконов, Руменов, Йорданов, Котев

Изтеглиха жребиите за полуфиналите при ветераните и купата на АФЛ

Витоша (Бистрица) ще спори с Ботев (Враца) за място на финала

Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона