ОБЗОР: Ню Йорк Никс удари Денвър преди "Мача на звездите"(ВИДЕО)

Вижте всички резултати и класирането в НБА

Джулиъс Рандъл вкара 27 точки и спечели 16 борби при победата на Ню Йорк Никс със 114:104 срещу Детройт в последния ден с двубои в Националната баскетболна лига на САЩ и Канада (НБА) преди паузата за "Мача на звездите".

Ар Джей Барет отбеляза 21 точки и Никс вече са с баланс 19-18 в първия сезон под ръководството на Том Тибодо. Те пропуснаха плейофите в последните седем години, но след първата половина на този сезон са на пето място в Източната конференция.

Елфрид Пейтън завърши с 20 точки за Ню Йорк в първия си мач след лечение на контузия, а Уейн Елингтън наниза 17 за Пистънс. Деймиън Лилард отбеляза 44 точки, включително десет поредни в ключов момент от мача, а Портланд надви със 123:119 Сакраменто.

Той завърши с осем тройки, а Енис Кантер записа дабъл-дабъл с 22 точки и 21 борби. Така Блейзърс спечелиха за трети пореден път преди "Мача на звездите" в НБА. Де`Арън Фокс завърши с 32 точки, 12 асистенции и осем борби за Сакраменто.

Джейсън Тейтъм записа дабъл-дабъл с 27 точки и 12 борби за четвъртата поредна победа на Бостън, този път със 132:125 срещу Торонто. Джейлън Браун отбеляза 21 точки и Кемба Уолкър добави още 15 срещу Раптърс, които бяха без петима ключови играчи и загубиха за четвърти път в последните си пет мача.

Джру Холидей вкара само две секунди преди сирената и Милуоки надви Мемфис със 112:111. Янис Антетокумбо бе най-резултатен за Бъкс с 26 точки, 11 борби и осем асистенции, а Крис Мидълтън добави 22 точки и десет борби.

Дезмънд Бейн пък пропусна последната стрелба за Мемфис и така Милуоки записа шеста победа в последните си седем мача.

Джа Морант вкара 28 точки през второто полувреме и общо 35 за Гризлийс. Джими Бътлър отбеляза 29 точки и даде осем асистенции за победата на Маями със 103:93 срещу отбора на Ню Орлиънс, който бе без контузения Зайън Уилямсън.

Бътлър наниза 10/14 стрелби и осем от нарушение, а Брендън Инграм вкара 17 точки за Пеликънс. Никола Йокич вкара 20 точки и добави 12 борби и осем асистенции при победа на Денвър със 113:103 срещу Индиана. Майкъл Портър пък завърши с 24 точки и Нъгетс завършиха първата половина от сезона в НБА с четири поредни успеха като гости.

Източна конференция:

Атлантическа дивизия: Филаделфия 24 победи/12 загуби, Бруклин 24/13, Бостън 19/17

Централна дивизия: Милуоки 22/14, Индиана 16/18, Чикаго 16/19

Югоизточна дивизия: Маями 18/18, Шарлът 17/18, Атланта 16/20