Спартак М засили Костадинов и Арсенал към дъното (ВИДЕО)

Българският национал започна като титуляр, но бе заменен в 72-ата минута

Отборът на Арсенал (Тула), където играе българският национал Георги Костадинов, ще трепери до последно за мястото си в елита. Днес той допусна домакинска загуба с 1:2 от Спартак (Москва), с която окончателно загуби шансове да се спаси в редовния сезон.

В момента "артилеристите" са в зоната на баражите за оставане, но по-лошото е, че има реална опасност в оставащите два кръга да паднат още надолу и да изпаднат директно.

Мачът тръгна лошо за Арсенал, като гостите поведоха в 21-ата минута с гол на Александър Соболев. В края на първата част обаче Иля Кутепов си вкара автогол и равенството бе възстановено.

Спартак все пак успя да стигне до успеха през втората част, а героят на мача бе Джордан Ларсон, който отбеляза победния гол в 77-ата минута.

Георги Костадинов започна като титуляр за домакините, но бе заменен в 72-ата минута от Кангуа.

След тази победа Спартак излезе на второ място с 53 точки в актива си. Арсенал остава на 13-ата позиция с 23 точки и е само две пред 15-ия Уфа.

Университатя Крайова с Петев стигна до сензационен успех над ЧФР Клуж (ВИДЕО)

Отборът на българина стигна до успех с 2:1

Мъри и Гьозтепе с грешна стъпка в Турция (ВИДЕО)