Славия удари ЦСКА 1948 в контрола с 5 гола (ВИДЕО)

„Белите“ спечелиха с 3:2 спаринга в Разлог

Славия победи с 3:2 ЦСКА 1948 в приятелски мач, игран в Разлог.

Воденият от треньора Златомир Загорчич състав поведе в резултата в 14-ата минута чрез Питър Макрилос, който вкара от наказателното поле след подаване на Калоян Кръстев.

В 36-ата минута Кръстев пропусна да реализира второ попадение в полза на "белите". Само две минути след това ЦСКА 1948 изравни чрез Минков след грешка в защитата на Славия.

В 59-ата минута Александър Златков се разписа за 2:1 с удар от границата на наказателното поле и рикошет, който излъга вратаря Тодоров.

Девет минути по-късно новото попълнение на "белите" Тони Тасев реализира за 3:1 на празна врата след подаване на Златков. Георги Русев направи поражението на "червените" по-почетно с попадението си пет минути преди изтичане на редовното време на срещата.

СЛАВИЯ - ЦСКА 1948 3:2

1:0 Макрилос (14)
1:1 Минков (38)
2:1 Златков (59)
3:1 Тасев (68)
3:2 Русев (85)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

СЛАВИЯ: 1. Георги Петков, 70. Венцислав Керчев, 3. Ертан Томбак, 23. Емил Виячки, 6. Костадин Велков, 17. Ерол Дост, 77. Георги Вълчев, 7. Питър Макрилос, 19. Тони Иванов, 10. Радослав Кирилов, 9. Калоян Кръстев;

ЦСКА 1948: 1. Тодоров, 5. Минков, 3. Пиргов, 57. Зелямов, 55. Дилчовски, 8. Климентов, 28. Личев, 24. Марин, 66. Кирилов, 61. Добрев, 98. Йосков.