Монтана громи с 5:0 в последната си контрола

Мачът се игра на „Огоста“ и преди него бе официалното представяне на отбора

Монтана разгроми с 5:0 третодивизионния Дреновец в последната си контролна среща преди старта първенството във Втора лига.

Мачът се игра на стадион „Огоста“ и преди неговото начало стана официалното представяне на отбора на домакините.

Те контролираха играта през цялото време, като преди почивката вкараха само един гол, направи го Николай Николов в 24-та мин.

През второто полувреме и в двата отбора бяха направени много смени, като тези на Монтана бяха по-стойностни и направиха разликата в мача.

С два гола се отличи Владислав Цеков (71, 80), а по един добавиха Румен Георгиев (69) и Росен Кръстев (73).

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Монтана: 30.Мартин Петков, 21.Александър Башлиев, 3.Иван Михов-кап., 14.Димитър Буров, 13.Йордан Йорданов, 18.Николай Николов, 15.Атанас Карачоров, 22.Стефан Каменов, 99.Стефан Христов, 17.Фидил Идрисс, 7.Крис Гади. (46-12.Петър Петров, 4.Даниел Стоянов, 2.Стоян Предев, 8.Алекс Тодоров, 6.Георги Манолиу, 11.Аспарух Смилков, 9.Румен Георгиев, 19.Росен Кръстев, 20.Владимир Цеков);

Треньор: Светлан Кондев;

Дреновец: 1.Георги Николов, 17.Християн Илиев, 25.Янек Кирилов, 9.Александър Веселинов-кап., 16.Боби Симеонов, 12.Борис Георгиев, 7.Любомир Веселов, 18.Георги Тодоров, 8.Ивайло Андреев, 19.Емилиян Ивов, 14.Гълъб Герасимов (3.Людмил Иванов, 11.Пламен Ненов, 21.Денис Пепелярски, 20.Мартин Мартинов, 23.Александър Кирилов, 10.Денис Димитров);

Треньор: Александър Петров.