В Щутгарт: Разочаровани сме от равния с Унирея

Силно недоволство от скромното равенство 1:1 срещу Унирея показа треньорът на гостуващия Щутгарт Маркус Бабел. Младият специалист бе бесен, тъй като тимът му пропиля леко за втори път преднина в Шампионската лига, след хикса с Рейнджърс на старта.

„Пак загубихме две точки, просто им подарихме равенството. Продължаваме да си правим елементарни грешки, които противникът наказва. Отвратително просто”, бесня треньорът след срещата.

Щутгарт поведе още в 5-ата минута, когато Сердар Таши изпревари с една крачка вратаря на румънците и пусна топката покрай него. В 48-ата минута след две лоши изчиствания на топката Варга изравни за Унирея.

„След почивката играхме по-добре, въпреки че тогава пуснахме и гола. Липсва ни спокойствието в играта, което е много важно в Шампионската лига. Трябва вече да спечелим мач, дори и в следващия кръг противник да ни е Севиля”, коментира спортният директор на Щутгарт Хорст Хелд.

След убедителната си победа над Рейнджърс испанците водят в групата с четири точки пред Щутгарт. В следващия кръг двата тима се срещат край германската река Некар.

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)